S-818A31AMC-BGLT2G.pdf
S-818A31AMC-BGLT2G.pdf
| Voltage-Input(Max) | 10V | 10V | 10V | 10V | 10V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 3.1V | 3.1V | 3.1V | 3.1V | 3.1V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| VoltageDropout(Max) | 0.44V @ 60mA | 0.44V @ 60mA | 0.44V @ 60mA | 0.44V @ 60mA | 0.44V @ 60mA |
| Current-Output | 200mA | 200mA | 200mA | 200mA | 200mA |
| Current-Quiescent(Iq) | 500 nA | 500 nA | 500 nA | 500 nA | 500 nA |
| Current-Supply(Max) | 40 µA | 40 µA | 40 µA | 40 µA | 40 µA |
| PSRR | 45dB (100Hz) | 45dB (100Hz) | 45dB (100Hz) | 45dB (100Hz) | 45dB (100Hz) |