Microchip Technology TC1107-2.5VOATR
TC1107-2.5VOATR
Part No.:
TC1107-2.5VOATR
Package:
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet:
TC1107-2.5VOATR.pdf
Description:
IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8SOIC