Microchip Technology TC1107-2.7VOA
TC1107-2.7VOA
Part No.:
TC1107-2.7VOA
Package:
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet:
TC1107-2.7VOA.pdf
Description:
IC REG LINEAR 2.7V 300MA 8SOIC