Microchip Technology TC1107-2.8VUATR
TC1107-2.8VUATR
Part No.:
TC1107-2.8VUATR
Package:
8-TSSOP, 8-MSOP (0.118, 3.00mm Width)
Datasheet:
TC1107-2.8VUATR.pdf
Description:
IC REG LINEAR 2.8V 300MA 8MSOP