Microchip Technology TC1107-3.3VUATR
TC1107-3.3VUATR
Part No.:
TC1107-3.3VUATR
Package:
8-TSSOP, 8-MSOP (0.118, 3.00mm Width)
Datasheet:
TC1107-3.3VUATR.pdf
Description:
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8MSOP