Microchip Technology TC1173-2.5VOA
TC1173-2.5VOA
Part No.:
TC1173-2.5VOA
Manufacturer:
Microchip Technology
Category:
PMIC - Voltage Regulators - Linear
Package:
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet:
TC1173-2.5VOA.pdf
Description:
IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8SOIC