Microchip Technology TC1173-2.5VUATR
TC1173-2.5VUATR
Part No.:
TC1173-2.5VUATR
Package:
8-TSSOP, 8-MSOP (0.118, 3.00mm Width)
Datasheet:
TC1173-2.5VUATR.pdf
Description:
IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8MSOP