Microchip Technology TC1173-3.3VOA
TC1173-3.3VOA
Part No.:
TC1173-3.3VOA
Package:
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet:
TC1173-3.3VOA.pdf
Description:
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8SOIC