Microchip Technology TC1269-3.3VUA
TC1269-3.3VUA
Part No.:
TC1269-3.3VUA
Package:
8-TSSOP, 8-MSOP (0.118, 3.00mm Width)
Datasheet:
TC1269-3.3VUA.pdf
Description:
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8MSOP