VFOV415-17DECHT-10M000.pdf
VFOV415-17DECHT-10M000.pdf
| Frequency | 10 MHz | 10 MHz | 10 MHz | 10 MHz | 10 MHz |
| Function | - | - | - | - | - |
| Output | HCMOS | HCMOS | HCMOS | HCMOS | HCMOS |
| Voltage-Supply | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| FrequencyStability | ±100ppb | ±100ppb | ±100ppb | ±100ppb | ±100ppb |
| AbsolutePullRange(APR) | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C |
| Size/Dimension | 0.575 L x 0.575 W (14.60mm x 14.60mm) | 0.575 L x 0.575 W (14.60mm x 14.60mm) | 0.575 L x 0.575 W (14.60mm x 14.60mm) | 0.575 L x 0.575 W (14.60mm x 14.60mm) | 0.575 L x 0.575 W (14.60mm x 14.60mm) |