WI085175WJ22238BJ1.pdf
WI085175WJ22238BJ1.pdf
| Image |  |
| Package/Case | - | - | - | - | - |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 2200 pF | 2200 pF | 2200 pF | 2200 pF | 2200 pF |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| Voltage-Rated | 14000V (14kV) | 14000V (14kV) | 14000V (14kV) | 14000V (14kV) | 14000V (14kV) |