Vishay Dale WSL2816R0780FEH
WSL2816R0780FEH
Part No.:
WSL2816R0780FEH
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
Nonstandard
Datasheet:
WSL2816R0780FEH.pdf
Description:
RES 0.078 OHM 1% 2W 2816