Vishay Dale WSLT2010R0150FEA18
WSLT2010R0150FEA18
Part No.:
WSLT2010R0150FEA18
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2010 (5025 Metric)
Datasheet:
WSLT2010R0150FEA18.pdf
Description:
RES 0.015 OHM 1% 1W 2010