Vishay Dale WSLT2010R0400FEA18
WSLT2010R0400FEA18
Part No.:
WSLT2010R0400FEA18
Package:
2010 (5025 Metric)
Datasheet:
WSLT2010R0400FEA18.pdf
Description:
RES 0.04 OHM 1% 1W 2010