Vishay Dale WSLT2010R0600FEA18
WSLT2010R0600FEA18
Part No.:
WSLT2010R0600FEA18
Package:
2010 (5025 Metric)
Datasheet:
WSLT2010R0600FEA18.pdf
Description:
RES 0.06 OHM 1% 1W 2010