Vishay Dale WSLT2010R0680FEA18
WSLT2010R0680FEA18
Part No.:
WSLT2010R0680FEA18
Package:
2010 (5025 Metric)
Datasheet:
WSLT2010R0680FEA18.pdf
Description:
RES 0.068 OHM 1% 1W 2010