Vishay Dale WSLT2512R0130FEA
WSLT2512R0130FEA
Part No.:
WSLT2512R0130FEA
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
WSLT2512R0130FEA.pdf
Description:
RES 0.013 OHM 1% 1W 2512