Vishay Dale WSLT2512R0220FEA
WSLT2512R0220FEA
Part No.:
WSLT2512R0220FEA
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
WSLT2512R0220FEA.pdf
Description:
RES 0.022 OHM 1% 1W 2512