Vishay Dale WSLT2512R0240FEA
WSLT2512R0240FEA
Part No.:
WSLT2512R0240FEA
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
WSLT2512R0240FEA.pdf
Description:
RES 0.024 OHM 1% 1W 2512