Vishay Dale WSLT2512R0300FEA
WSLT2512R0300FEA
Part No.:
WSLT2512R0300FEA
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
WSLT2512R0300FEA.pdf
Description:
RES 0.03 OHM 1% 1W 2512