Vishay Dale WSLT2512R0350FEA
WSLT2512R0350FEA
Part No.:
WSLT2512R0350FEA
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
WSLT2512R0350FEA.pdf
Description:
RES 0.035 OHM 1% 1W 2512