Vishay Dale WSLT2512R0400FEA
WSLT2512R0400FEA
Part No.:
WSLT2512R0400FEA
Datasheet:
WSLT2512R0400FEA.pdf
Description:
RES 0.04 OHM 1% 1W 2512