Vishay Dale WSLT2512R0402FEA
WSLT2512R0402FEA
Part No.:
WSLT2512R0402FEA
Datasheet:
WSLT2512R0402FEA.pdf
Description:
RES 0.0402 OHM 1% 1W 2512