Vishay Dale WSLT2512R0420FEA
WSLT2512R0420FEA
Part No.:
WSLT2512R0420FEA
Datasheet:
WSLT2512R0420FEA.pdf
Description:
RES 0.042 OHM 1% 1W 2512