Vishay Dale WSLT2512R0430FEA
WSLT2512R0430FEA
Part No.:
WSLT2512R0430FEA
Datasheet:
WSLT2512R0430FEA.pdf
Description:
RES 0.043 OHM 1% 1W 2512