Vishay Dale WSLT2512R0470FEA
WSLT2512R0470FEA
Part No.:
WSLT2512R0470FEA
Datasheet:
WSLT2512R0470FEA.pdf
Description:
RES 0.047 OHM 1% 1W 2512