Vishay Dale WSLT2512R0620FEA
WSLT2512R0620FEA
Part No.:
WSLT2512R0620FEA
Datasheet:
WSLT2512R0620FEA.pdf
Description:
RES 0.062 OHM 1% 1W 2512