Vishay Dale WSLT2512R0660FEA
WSLT2512R0660FEA
Part No.:
WSLT2512R0660FEA
Datasheet:
WSLT2512R0660FEA.pdf
Description:
RES 0.066 OHM 1% 1W 2512