T5322-64M.pdf
T5322-64M.pdf| Image |  |
| Part Number | T5322-64M |
| Manufacturer | CTS-Frequency Controls |
| Package/Case | 4-SMD, No Lead |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Series | T5322 |
| ProductStatus | Obsolete |
| BaseResonator | Crystal |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 64 MHz |
| Function | - |
| Output | HCMOS |
| Voltage-Supply | 3.3V |
| FrequencyStability | ±50ppm |
| AbsolutePullRange(APR) | - |
| OperatingTemperature | -55°C ~ 85°C |
| SpreadSpectrumBandwidth | - |
| Current-Supply(Max) | 16mA |
| Ratings | - |
| MountingType | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) |