WZ095190WJ15238BJ1.pdf
WZ095190WJ15238BJ1.pdf| Image |  |
| Part Number | WZ095190WJ15238BJ2 | WZ095190WJ15238BJ1 | WZ125178BH30236BJ1 | WZ135285WP50236BJ1 |
| Package/Case | - | - | - | - |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | TWZ | TWZ | TWZ | TWZ |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 1500 pF | 1500 pF | 1500 pF | 1500 pF |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| Voltage-Rated | 14000V (14kV) | 14000V (14kV) | 14000V (14kV) | 14000V (14kV) |