CTSCH875DF-102K.pdf
CTSCH875DF-102K.pdf
| Image |  |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | CTSCH875DF | CTSCH875DF | CTSCH875DF | CTSCH875DF | CTSCH875DF |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | - | - | - | - | - |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 1 mH | 1 mH | 1 mH | 1 mH | 1 mH |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| CurrentRating(Amps) | - | - | - | - | - |
| Current-Saturation(Isat) | 230mA | 230mA | 230mA | 230mA | 230mA |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 2.72Ohm Max | 2.72Ohm Max | 2.72Ohm Max | 2.72Ohm Max | 2.72Ohm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz |