CTSCH875DF-152K.pdf
CTSCH875DF-152K.pdf
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 1.5 mH | 1.5 mH | 1.5 mH | 1.5 mH | 1.5 mH |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| CurrentRating(Amps) | - | - | - | - | - |
| Current-Saturation(Isat) | 190mA | 190mA | 190mA | 190mA | 190mA |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 4.5Ohm Max | 4.5Ohm Max | 4.5Ohm Max | 4.5Ohm Max | 4.5Ohm Max |
| InductanceFrequency-Test | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz |