CTSCH875DF-4R7L.pdf
CTSCH875DF-4R7L.pdf
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 4.7 µH | 4.7 µH | 4.7 µH | 4.7 µH | 4.7 µH |
| Tolerance | ±15% | ±15% | ±15% | ±15% | ±15% |
| CurrentRating(Amps) | - | - | - | - | - |
| Current-Saturation(Isat) | 2.94A | 2.94A | 2.94A | 2.94A | 2.94A |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 35mOhm Max | 35mOhm Max | 35mOhm Max | 35mOhm Max | 35mOhm Max |
| InductanceFrequency-Test | 2.52 MHz | 2.52 MHz | 2.52 MHz | 2.52 MHz | 2.52 MHz |