CTSCH875DF-680L.pdf
CTSCH875DF-680L.pdf
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 68 µH | 68 µH | 68 µH | 68 µH | 68 µH |
| Tolerance | ±15% | ±15% | ±15% | ±15% | ±15% |
| CurrentRating(Amps) | - | - | - | - | - |
| Current-Saturation(Isat) | 890mA | 890mA | 890mA | 890mA | 890mA |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 210mOhm Max | 210mOhm Max | 210mOhm Max | 210mOhm Max | 210mOhm Max |
| InductanceFrequency-Test | 2.52 MHz | 2.52 MHz | 2.52 MHz | 2.52 MHz | 2.52 MHz |